Kumaş - Parça Kumaş Alınır - Spot Kumaş Alan - Parti Kumaş Alan - Kumaş Alanlar

Şifon Kumaş – Muz Krep – Stok Kumaş Alanlar

safakumasGenel0 Yorum27 Haziran 2013

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Şifon kumaşı ipek kumaş, pamuklu kumaş, naylon, polyester, suni ipek ve kombinasyonu ile elde edilir karışık bir kumaştır. Bu en az çaba ile şifon bazı sihirli giysiler oluşturmak kolaydır çünkü şifon kumaş tasarımcıların çoğu tarafından en çok tercih edilen kumaşlar olduğunu.HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz Şifon kumaş hissi son derece yumuşak değil, renk yelpazesi ile kırışıklık ücretsiz ve kullanılabilir. Ipek-şifon kumaş çeşitli şifon kumaş çeşitlerinin en değerli türevleri olduğunu.

Gelin elbise uzun perdeler ve çok katmanlı ve fırfırlar ile yapılır. Ipek kumaşlar sonra şifon kumaş bir gelin giyim yapmak için en uygun kumaş malzeme ve genellikle gelinlik kumaş denir neden olmasıdır. Şifon mükemmel şeklini alır ve yardımcı olan bir bayan en yüce kadınsı cazibesini ortaya çıkarmak ve şifon yaygın gelinler ‘gelinlik yanı sıra resmi parti elbise malzeme kullanılan bu yüzden.

Iyi şifon kumaş yapılır uygun gelinlik tasarımları çok var, bu yüzden bu basit online arama tarafından marka giysiler sitelerinden farklı şifon elbiseler görmek daha kolaydır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ancak, ayrı gelinlik gelen ve parti giyer, şifon kumaş yaygın olarak özel resmi elbise yapımında kullanılır. -HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimizGenellikle, şifon nispeten sert ve şeffaf olmayan baz kumaş üzerine bir kaplama katmanı olarak kullanılır. Baz kumaş elbise, asmak ve parlak ışıltı ve doku ile üst şifon yüzen tarafından fırfırlar yapısını tutan ve kadınsı tevazu için tam bakım devam ederken. Genellikle esas kumaş zarafet ve elbise toplam etkisi uğruna nedenle görünür olur tabaka ve fırfırlar olmasını sağlamak için, esas kumaş karışımı maç veya kontrast renkli alınır, bazı durumlarda şifon yapılan elbise için taban kumaşı olarak kullanılır fırfırlar aynı renk. Elbise yapımında şifon kumaş kullanımı ilgili ise, şifon yapılmış üstleri, etek vb, yaşlanmayan moda olan ve her zaman tasarımcıların favori seçim.

Şifon kumaş yaygın olarak kullanılan elbise yapımında ama şifon kumaş yastık ve perde gibi ev dekorasyon öğeleri yapmak için harika bir yol kullanılabilir. Şifon yumuşak ve ipeksi kırışıksız doku evde harika muhteşem ama yumuşak bir atmosfer yaratıyor. Bu malzemenin doku ve renk kesinlikle onların güzel renk ve hassas doku için haksızlık yapacak güneş ışığı eğilimli pencere veya kapı şifon perde yerleştirerek, hassas olduğu gibi, ancak şifon yapılan döşeme korumak için de zor değildir.

Her zaman tanınmış kumaş toptancıları kaliteli şifon kumaş satın almak için tavsiye edilir. Şifon çeşitli tip ve renklerde geniş olabilir. Eğer şifon ve kalitesi hakkında uzman olmayan nedenle eğer, sizin amacınız için şifon seçiyoruz sırasında bir kumaş uzman almak daha iyidir

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , , , , , ,

Şifon Kumaş – Muz Krep – Stok Kumaş Alanlar Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Nereden Satın Alınır

Kumaş Nereden Satın Alınır

İlk...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015
Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015

Son Yorumlar

  Kategoriler

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com