Kumaş - Parça Kumaş Alınır - Spot Kumaş Alan - Parti Kumaş Alan - Kumaş Alanlar

moda tasarımcı – İtalyan moda tasarımcıları – Milano moda haftası – moda günleri

safakumasGenel0 Yorum31 Ekim 2012

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İtalyan moda Milan, kraliçe, alplerin şık ve yaratıcılık mücevher, kadın giyim adanmış Moda Haftası için frontstage geri geliyor. Her yıl olduğu gibi, Camera Nazionale della Moda Italiana (İtalyan Moda Ulusal Ticaret Odası) yedi gün boyunca duracak Milano Moda Haftası, 19 Eylül organize inci 25 inci . Bu organizatörler tarafından tanımlanan açık ve tutkulu bir manifesto kurallarına uyacağını ve moda tasarımcıları işlerini sunmak geldiğini takip etmek zorunda kalacak. Bu kurallarla ilgili olmadığını hammadde seçiminde olması, ya da işleme şekilde, bu süre içinde son ve eko sistem üzerinde küçük bir etkisi ile kaliteli ürünler geliştiriyoruz.Milano moda haftasında birbirinden  güzel çeşitli kumaş,ve kumaşçılar,vardı bu kumaş pamuklu kumaş,ve organik kumaş iyi kumaşlardır

Milano Moda Haftası 2012

Milano, onun kalbinde moda bir mücevher

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ama tabii, bu Milano Moda Haftası’nda onur duyacağız İtalyan tasarımcılar moda ve yaratıcılık var. Zaten moda fanatikleri, Milan regroups İtalyan haute couture en prestijli isimlerinden bir vurgulamak. Gucci, Giorgio Armani, Prada, Versace veya örneğin: Piazza Scala ve Dumo Piazza, katılır Vittorio Emmanuelle-II galerisi, tüm dünyada bilinen moda butikleri ev sahipliği yapıyor. Kentin kendisi gezegenin tüm sanatseverleri, Rönesans gerçek bir kentsel başyapıt, büyüleyici tarafından ve büyük bir geçmişi ile bilinen bir mücevher olduğunu.

Duomo Milano

Milano Moda Haftası 2012: moda tasarımcıları

Ama, tabii, bu özel hafta boyunca, sizin için turizm tutacak hiç şüphe defileler arasında duraklar ve bu yıl, yetmiş moda tasarımcıları kendi ilkbahar / yaz kadın giyim koleksiyonu sunmak için orada olacak, çünkü orada birçok olmayacaktır. Bu Milan Moda Haftası 2012 listesinde ilk isimleri görelim: Bu Çarşamba 19 açılacaktır inci Gucci moda gösterisi ile. Ertesi gün, o Moshino, Just Cavalli, C’N’C Kostüm Ulusal, Iceberg ve Versace tarafından Cuma günü takiben en son eserleri sunacak Max Mara, Emporio Armani ve Prada olacaktır. Cumartesi günü, Bottega Veneta, Fendi ve Emilio Pucci ardından Marni, Dolce et Gabanna, Missoni ve Giorgio Armani bu harika bir hafta sonu sona erecek, yeni koleksiyonlarını tanıtacak. Pazartesi günü, Dsquared2, Roberto Cavalli ve Gianfranco Ferre Milano Moda Haftası’nda 2012 de podyum parlayacak ve Mauro Gasperi ve Liberatore yenilikleri ve moda yaratıcılık dolu bu hafta sona erecek. Tabii ki, diğer ülkelerden gelen moda tasarımcıları temsil ediyordu, ama bu hafta kendi yetenek ve yaratıcılıklarını göstermek için çoğunlukla İtalyan moda tasarımcıları için fırsat vardır. Milan ve gururlu bir İtalyan kalır, o bilinen olsun!

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , ,

moda tasarımcı – İtalyan moda tasarımcıları – Milano moda haftası – moda günleri Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Nereden Satın Alınır

Kumaş Nereden Satın Alınır

İlk...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015
Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015

Son Yorumlar

  Kategoriler

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com