Kumaş - Parça Kumaş Alınır - Spot Kumaş Alan - Parti Kumaş Alan - Kumaş Alanlar

Moda – Giyim Modası

safakumasUncategorized0 Yorum22 Nisan 2014

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Elbise kodları deşifre kolay bir şey değildir. Cümleleri arasında bir fark her zaman vardır: “İyi bak”, “Elbise kumaşı görünüyor”. Ne mutlu ki, moda günümüzde çağdaş toplumun tutumu çok katı değildir, bu yüzden insanlar gündelik giyim modasıolaylar için sadece akıllı elbise tercih etmiyorum. Bu kıyafet takip etmek kesinlikle gerekli olduğunda Ancak bazı durumlar vardır. Kıyafet kodlarını deşifre ve uygun onları takip için nasıl yollar bakabilirsiniz.

Kokteyl

Kokteyl elbise kodları sık sık partiler ve düğünlerde gerekmektedir. Kadınlar uzunluğu bu gün değişebilir olsa bile, görkemli diz boyu elbise giymek. Elbiseler favori olanları değilseniz, akıllı takım elbise giyen gösterebilir. Erkekler kravat olmadan takım elbise giyinmek için ücretsizdir. Kokteyl elbise kod herhangi bir kısıtlama olması çoğunlukla evrenseldir. Ayrıca, resmi stilleri ile ortak çok şey var.

Kumaşmoda giyim dünyanın en tanımlanan elbise kodları biridir. Bu elbise-kodu farklı tedavi edilebilir. Ana nokta bir düzeyde olması ve muhteşem bakmaktır. Kadın akıllı elbise ve etek tercih ve bazen topuklu ayakkabı ve blazer ceketler ile kot takım. Erkekler çoğunlukla parlak renkler, gömlek tercih vermek. Her şekilde, daha “şık” olmaya çalışın “rahat.”

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Siyah kravat

Bir “siyah kravat” olay olan, bu resmi tarzına göre elbise kabul edilir. Herhangi bir istisna olmadan bu tarz kuralları takip etmek gerekir. Kadınlar genellikle resmi tam boy elbise seçin. Farklı aksesuarları bireysellik düzeyi zenginleştirebilirsiniz, ama çok zor çalışmayın. Erkekler rahat kümesi içerir: siyah bir uymak” ve “Kokteyl” elbise kodları çoğunlukla aynıdır. Bu elbise kodları biraz kafa karıştırıcı gibi görünüyor o kadar eşdeğerdir gerekiyorsa, kadınlar muhteşem bir tam boy elbise üzerinde bir vurgu yapmak gerekir. Eğer takı ve kıyafetler kullanarak, şaşırtıcı bakabilirsiniz. Erkekler kravat ile bir takım elbise giymek zorunda.

 Beyaz papyon

“Beyaz Kravat” tüm üst resmi dışarı olarak kabul edilir. Bu tür olaylar genellikle çok göz alıcı, bu nedenle uygun bir hazırlık gerektirir. Eldiven ile tamamlandı Tam boy önlük Bu durumda tarafından casual kadın giysiler vardır. Bayanlar kendi akıllı saç kadar aşınmış var. Erkekler genellikle beyaz papyon ve frak ile üç parça takım elbise seçin.

moda blogları,moda mobilya,moda blog,moda facebook,moda merkezi,moda oyunları,moda nedir,yeni moda,giyim modası bayan,giyim modası oyunları,giyim modası blogspot,erkek giyim modası,spor giyim modası,2014 giyim modası,iç giyim modası,2015 giyim modelleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , ,

Moda – Giyim Modası Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Nereden Satın Alınır

Kumaş Nereden Satın Alınır

İlk...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015
Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015

Son Yorumlar

  Kategoriler

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com