Kumaş - Parça Kumaş Alınır - Spot Kumaş Alan - Parti Kumaş Alan - Kumaş Alanlar

Karışık Kumaş Alanlar Tekleme Kumaş Alan

safakumasGenel0 Yorum28 Şubat 2014

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yapma yerli sanat bağcıkları dar genişliği tarafından yapılan bir kumaş dokuma tezgahı gibi, gelişti. Geç, Tığ örme makineleri geleneksel örgü makineleri karışık kumaş alan çok sayıda değiştirilmelidir. =- HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 Stok Kumaş Alam Bizim İşimiz.Örgü iki ve üç boyutlu örgü olarak sınıflandırılabilir. İki-boyutlu örgü yapısı dairesel veya düz örgü olabilir. Bunlar, her iplik üzerinde ve diğer bir veya daha fazlasının yetkisi altında alternatif olarak geçer, böylece çapraz iplikler bir dizi geçiş oluşturulmaktadır. İki boyutlu örgü dairesel örgü makinesi ve döner makinesi ile üretilmektedir. Üç-boyutlu örgü nispeten yeni ve kompozit yapılar için özellikle geliştirilmiştir. İçinde, birbirine bağlı 2-D yuvarlak örgü iki boyutlu bir dizi makine-boynuz dişli ve kartezyen makineleri iki temel tip oluşturulur.   Dokumasız Kumaş Nonwoven kumaşlar yapıştırma veya mekanik, termal, kimyasal ya da yoluyla birbirine elyaf veya filamentler tarafından yapılır.Karışık Kumaş Alanlar. Solvent anlamına gelir. Zımba dokunmamış malzemeleri yapmak için, ilk olarak lifler, bükülmüş bir kaç santimetre uzunluğunda kesilir ve balya konulmuştur.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu balyalar daha sonra bir taşıyıcı kayış üzerinde dağınık ve lifler, ıslak yayılmış işlem ile ya da tarama ile muntazam bir ağ-yayılır. Bu dokunmamış malzemeler, termal olarak ya da veya reçine ile bağlanmaktadır. Eğirerek yayılan dokuma olmayan ürünler sürekli bir işlemi yapılır. Lifler saptırıcıları veya hava akımları ile bir web içine bükülmüş ve sonra doğrudan dağılmıştır. Meltblown nonwoven derece ince lif çapları var ama güçlü kumaşlar değildir. Eğirerek yayılan ya da termal olarak ya da reçine kullanılarak birleştirilir. Zımba ve iplikle bağlı dokusuz Hem yapıştırma aşaması olmadan hiçbir Karışık Kumaş Alanlar Tekleme Kumaş Alan mekanik dirence sahip olacaktır. _HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimizNonwoven Kumaş yavaş yavaş ilaç ile birlikte çeşitli endüstriyel uygulamalarda önem kazanmıştır, kişisel bakım, hijyen ve ev kullanır. Onlar tela ve giyim kullanılan, Halı destek ve altlık, İğne PVC zemin kaplaması, Ev mobilya ve ev ürünleri destek için keçe delikli, Tıbbi, sıhhi ve cerrahi uygulamaları, Kitap bezler, Endüstriyel temizleme bezleri,

Filtrasyon, Ayakkabı Astarları, Otomotiv uygulamaları , Çamaşır & vb Ağırlama sektöründe çanta taşımak Özel kumaşlar miktarı ve kalitesi, tekstil sektöründe sürekli Küresel Rekabet bu dönemde kumaşların “işlevselliği” vurguluyor ile birlikte. Özel kumaşlar yeniliklerden bazıları gerçekten tekstil sektöründe devrim getirmiştir. Aluminize kumaşlar Aluminize kumaşlar özellikle aşırı sıcak, erimiş metal veya yüksek basınçlı buhar karşı koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Onları aşırı sıcaklıklara dayanabilir yardımcı vb itfaiyeciler ve sanayi işçilerinin performansını artırmak. tente tente kumaş dokuma akrilik, vinil kaplamalı kumaşlar, PVC ve Hasır gibi su geçirmez ve solmaz vardır. Aynı zamanda amaç için idealdir, havalandırma, süzülmüş güneş ışığı ve gelişmiş dışa görünürlük sağlar. karışımlı kumaşlar karışımlı kumaşlar birlikte bükülmüş liflerin farklı türde yapılır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Karışık Kumaş Alanlar Tekleme Kumaş Alan Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Nereden Satın Alınır

Kumaş Nereden Satın Alınır

İlk...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015
Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015

Son Yorumlar

  Kategoriler

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com