Kumaş - Parça Kumaş Alınır - Spot Kumaş Alan - Parti Kumaş Alan - Kumaş Alanlar

Döşemelik Kumaş Alanlar

safakumasGenel0 Yorum30 Aralık 2013

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Döşemelik Kumaş Alırken Dikkat!

Evinizin görünümünü değiştirmek istiyor ancak yeni mobilyalar satın almak için bir bütçeye sahip olamıyorsanız siz de koltuk takımlarınızı yenileyebilirsiniz.-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bunun için sadece koltuklarınızın döşemelik kumaş bölümlerini yenilemeniz yeterli olacaktır. Günümüzde gayet ekonomik fiyatlarla rengarenk ve farklı desenlerde döşemelik kumaşlar bulabilirsiniz. Evinizin genel havasına uygun desenleri ve motifleri taşıyan kumaşları tercih etmeniz halinde hayalinizdeki ev görünümüne kavuşmanız da uzun sürmeyecektir. Ancak elbette kumaşlar arasından tercih yaparken son derece dikkatli olmalısınız.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Mümkün olduğunca kalite düzeyi yüksek olan döşemelik kumaş çeşitlerine yönelmeniz gerekiyor. ==HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAksi halde satın alarak koltuklarınıza uygun halde diktirdiğiniz bu kumaşlar kısa zamanda eskiyecek ve yeniden yenilenmesi gerekecektir. Bu durum ekstra bir masraf anlamına geleceği için alışverişlerinizde döşemelik kumaş çeşitlerini incelerken renk ve desenlerden önce kumaşın kalitesine dikkat etmenizde fayda olacaktır. Seçiminizi doğal, sentetik ve suni kumaşlardan yana yapabilirsiniz. Her kumaşın kendine özgü özellikleri mevcuttur. Bu özellikleri bilmeniz kullanım şeklinize göre en ideal kumaşı tercih etmenize de olanak tanıyabilir.

Her kumaşın yıpranmasını sağlayan öncelikli etmen sürtünme oranıdır. Bir kumaş ne kadar sürtünürse o kadar kısa zamanda yıpranır. Bu kural tüm kumaş çeşitleri için geçerlidir. Olabildiğince döşemelik olarak kullanılmaya uygun olan kumaşları tercih etmenizde fayda olacaktır. Ayrıca seçtiğiniz kumaşın kullanım şeklini de öğrenmeniz gerekiyor. Temizliğinin nasıl yapılması gerektiği gibi bilgileri kumaşı satın aldığınız yerden öğrenebilirsiniz. Elbette bu ürünler döşemelik olarak kullanılacağı için olabildiğince leke tutmayan ve silinerek kolaylıkla temizlenebilen kumaşlara yönelmeye özen gösterin.

Bu arada seçtiğiniz kumaşın sentetik yahut suni olarak nitelenebilecek içeriklere karışım şeklinde sahip olup olmadığını da öğrenmenizde fayda olacaktır. Bunun yanı sıra seçtiğiniz kumaşın gün ışığına karşı ne kadar hassas olduğunu da öğrenmeniz gerekiyor. Hassas bir kumaşı seçerseniz desenleri ve renkleri kısa sürede solacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak ışığa karşı çok hassas olmayan kumaşlara yönelin.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , , , ,

Döşemelik Kumaş Alanlar Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Nereden Satın Alınır

Kumaş Nereden Satın Alınır

İlk...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015
Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015

Son Yorumlar

  Kategoriler

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com