Kumaş - Parça Kumaş Alınır - Spot Kumaş Alan - Parti Kumaş Alan - Kumaş Alanlar

Dayanıklılık ve Pamuk Kumaş

safakumasGenel0 Yorum31 Ocak 2014

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Dayanıklılık ve Pamuk Kumaş

Pamuk gibi yün veya tiftik gibi diğer giyim lifleri ile karşılaştırıldığında, özellikle çok dayanıklıdır. O % 30 oranında gücü artar ıslakken aslında; böylece çamaşır makinesinde % 100 pamuklu gömlekFotoğraf5754 atma ütüleme bir çok şey anlamına gelebilir, ama emin olabilirsiniz kumaş bozulmadan kalır. Bu güçlü deterjanlar ile yıkanabilir, ve sizin için dikkat etmek isteyebilirsiniz tek şey onun bazı renk (el yıkama için bu nedenle durum) kaybediyor.

Cotton moleküler yapısı ısı hasarı direnirse, bu yüzden ütü keskin görünümlü kumaş almak için harika bir yoldur, hızlı bir ipucu – shirt yine de biraz nemli ve sıcak kurutma dışında hemen gelip ütü en iyi yanıt.

Pamuk asitler ve bazlar maruz özellikle, gerçi bazı dayanıklılık sorunları var. Bu pamuk selülozik elyaflar zayıflatır edilene idareli ağartıcı kullanın. Pamuklu kumaş temiz ve selüloz sindirir küf, korumak için kuru saklanmalıdır ve çok fazla zaman geçerse deliklere neden olabilir. Pamuklu kumaş böylece gömlek üzerinde bir meyve suyu leke gün boyunca oturup sol hemen değil, tedavi edilmelidir, ayrıca asitlere karşı hassastır.

Yaygın pamuk çiftlikleri dönüm başına en yüksek kalite ve verim elde etmek için kimyasal ilaç ve biyo-mühendislik kullanın. Kimyasal istenmeyen sonuçlar ve daha dayanıklı zararlı böceklerin yaratılması iyi belgelenmiş olarak ben, burada hasar üzerinde fazla durmayacağım.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Pamuk ile başka bir çevre sorunu ne kadar su ve mineral yoğun; uygunsuz büyüyen ağır toprağın mineral tükenmesi ve erozyona yol açabilir.

Pamuk Olumlu . == HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43__--jpgPamuk başarıyla yüzyıllardır adam giydirdi yenilenebilir bir kaynaktır. Yeşil hareketin kısmen, Organik Pamuk önemi ve ekonomik canlılığı arttı. Organik pamuk hiçbir sentetik gübre ve zirai ilaç kullanır ve bu nedenle çevre üzerinde küçük bir iz bırakır. Ancak dönüm başına daha düşük verime sahiptir ve sektörde ölçek ekonomilerinin bir eksikliği – tüketiciye organik pamuk almak için maliyeti genellikle bu elyafın fiyatı iki katına çıkar.

Son 20 yılda biz de doğal renkli pamukların yeniden ortaya çıkması gördük. Şimdi sadece moda evleri daha fazla dikkat çekmeye rağmen, binlerce yıldır yetiştirilen, doğal renkli pamuk lifi, kırmızı, kahverengi, bej ve yeşil yetiştirilebilir. Diğer yetiştirilen doğal renkler geliştirilmektedir.Beyaz pamuk mavi şerit

Sonuç – Pamuk Kumaş erkek giysisi içinde kalmak için burada. Pamuk kumaşın özellikleri bu binlerce yıldır erkek giyiminde bir elyaf yaptık. Sakıncaları olan ve daha pahalı sentetik liflerin zemin kaybetmesine rağmen, pamuklu bir erkeğin gardırobunun büyük bir parçası olmaya devam edecektir.

Pamuklu kumaş erkek giyim kalmak burada – uygun bakım, pamuklu giyim için daha uzun bir yaşam sağlayacak gibi bu kumaş anlamak emin olun.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , , , , ,

Dayanıklılık ve Pamuk Kumaş Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Nereden Satın Alınır

Kumaş Nereden Satın Alınır

İlk...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015
Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015

Son Yorumlar

  Kategoriler

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com