Kumaş - Parça Kumaş Alınır - Spot Kumaş Alan - Parti Kumaş Alan - Kumaş Alanlar

3D Baskı Yeni Nesil Kumaş

safakumasGenel0 Yorum31 Mart 2014

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

3D baskı teknolojisi tekstil sektöründe devrim olabilir. Dünyanın ilk 3D tek külot basılmış, bir İsrailli çift beyin-çocuk, kısa sürede erken gelecek yıl olarak piyasaya gelebilir.3d-......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

İsrailli mucit kurucusu olarak bilinen esnek, biyolojik kumaş oluşturur otomatik bir 3D baskı sistemi geliştirdi. Biz naylon örgü yapılmış 3D baskılı giyim gördük, ama sadece  eşsiz katkı üretim yöntemi kullanılarak kumaş dokuma Seviyorum hissedeceksiniz iç çamaşırı oluşturmak mümkün olduğu iddia ediliyor.

Anında hiçbir kesim ve hiçbir atık ile hammaddeden bitmiş ürünler oluşturabilir kumaşlar için 3D baskı için yenilikçi bir süreçtir. Bir püskürtme tabancası kullanarak doğal kauçuk-lateks polimerleri ve pamuk lifleri katman tarafından teknolojisi üç saniyenin altında ya da yılda 10 milyon kadar tek kullanımlık iç çamaşırları bir çift yapabilirsiniz.

Örneğin doğal lateks, silikon, poliüretan ve teflon, hem de pamuk, viskoz, poliamid gibi tekstil liflerinin çeşitli giyim her türlü yapmak için kullanılabilir, hem de spor ve bandajlar gibi sıvı polimerlerin çeşitli türleri. Ve baskılar da aynı yaprağa özellikleri, desen, kabartma veya delikler herhangi bir kombinasyonu ile sınırsız kumaş çeşitleri.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Giloh ve kocası menorajisi muzdarip kadınlar, ya da aşırı ağır dönemleri için sızıntısını önlemek için bir yol olarak, bir dacade önce daha atılabilir külot için fikir geldi. Giloh en Manchester, İngiltere merkezli firma 2001 yılında kurulduğu günden bu yana kendi 3D yazıcı geliştirmeye yönelik 10.000.000 $ yükseltti. Geometric-changes-impression-magic-cHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizOnun yazıcılar yaklaşık 3 milyon dolar için her kozmetik ve sağlık şirketlere satılıyor.

Geçen ay bir konferansta teknolojiyi ortaya, ve o iç çamaşırı devi Victoria dahil şirketlerden 30 sorular, aldı diyor. Gelecek yıl, 3D  önde gelen eczane zincirinde raflara bekleniyor, tek bir kullanımdan sonra atılır olabilir emici yastıklı iç çamaşırı basılmış.

“Bu alışılmadık bir uygulama ve kesinlikle 3-D baskı dünyada bir ilk olan danışmanlık şirketi Associates Başkan yazıyor. koruyucu hijyen ötesinde bir gibi, tıbbi veterinerlik ve açık hava etkinlikleri için uygulamalar vardır kompresyon bandajı  sanayi veya kozmetik pazarı için bir maske  kumaş parçası sıkıştırma pek çok düzeyde gerekir bu ürün için idealdir.

3 boyutlu baskı tekniği,3d t shirt baskı,3d baskı makinesi,3d baskı yapan firmalar,3d baskı hizmeti,3d baskı nedir,3d baskı nasıl yapılır,3d baskı fiyatları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , , , , ,

3D Baskı Yeni Nesil Kumaş Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kapitone Yatak Örtüleri

Kapitone Yatak Örtüleri

TÜM ...

safakumas0 Yorum12 Nisan 2015
Kumaş Nereden Satın Alınır

Kumaş Nereden Satın Alınır

İlk...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015
Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten Elbise Nasıl Dikilir

Keten...

safakumas0 Yorum10 Nisan 2015

Son Yorumlar

  Kategoriler

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com